Hizmetlerimiz

 • Asfalt Kaplama

  Kesintisiz / dertsiz, esnek, aşınma dayanımı yüksek, uygulanabilirliği hızlı ve renkli oluşlarıyla da estetik bir kaplama malzemesi olan asfalt, modern şehircilik anlayışının ve mimarisinin vazgeçilmez alternatifidir.

 • Renkli ve Desenli Asfalt

  Asfalt kesintisiz, derzsiz uygulanabilen, tekrar kullanılabilen, esnek, dayanıklı bir kaplama malzemesidir. Met-Gün İnşaat Asfalt olarak 20 desen ve 10 farklı renk seçeneğimizle asfalta estetik ve görsellik katmaktayız.

 • Asfalt Çizgisi

  Met-Gün İnşaat, yol çizgisi ve otopark çizgisi alanında müşterilerine kaliteli ürün ortaya koyar.Bu alanda yapmış olduğu çalışmalar kendi referansları onu bu alanda tanınmış bir firma yapma yolunda ön sıralara çıkarmaktadır.

 • Beton Uygulamaları

  Yapılan asfalt kaplamaların görsel zenginlik kazanması amacıyla klor kauçuk katkılı boya kullanılır. Bu tip boyalar asfaltın fiziki ve kimsayasal yapısıyla uyum gösterir. Genelde iki renk seçeneği mevcuttur: Sarı ve beyaz.

 • Plentmiks Uygulamaları

  Plentmiks, asfalt kaplama uygulaması öncesi mevcut zeminin taşıma gücü problemlerinde, yeni yol oluşturulması durumunda kullanılması olası olan, belirli gradasyondaki agrega taş tozu ve kum karışımına optimum su eklenmesiyle oluşur.

 • Epoksi Zemin Kaplama

  Zemin kaplama türü olarak özellik ile çok sık tercih edilmeye devam ediliyor. Pek çok açık ya da kapalı otoparkta, ana yol ve caddelerin zemin kaplamasında ya da basketbol sahası gibi pek çok alanda kullanılıyor.